Informacija ir taisyklės

Kaip pirkti skautiškoje parduotuvėje?

1. Išsirinkite Jums patinkančią prekę, pažymėkite dydį (spalvą, svorį, talpą ir t. t. – jei tokie pasirinkimai yra prie konkrečios prekės) ir spauskite mygtuką „Į pirkinių krepšelį“. Pasirinkę prekę galite eiti tiesiai į pirkinių krepšelį arba toliau rinktis prekes parduotuvėje.

2. Pirkimas:

* Pirkinių KREPŠELIS

Galite peržiūrėti krepšelio turinį, pakeisti prekių kiekį (skaičių) ar pašalinti nereikalingas prekes. Tai padarę, spauskite „Atnaujinti pirkinių krepšelį“, tokiu atveju jis bus atnaujintas, perskaičiuota suma. Jei pasirinksite „Tęsti, norint susimokėti“, pildysite kitus duomenis.

Šiame žingsnyje galite panaudoti (jei turite) dovanų kuponą.

* PRISTATYMO IR MOKĖJIMO BŪDAS:

Pasirinkite, kokiu būdu norite gauti savo prekes.

* UŽSAKOVO DUOMENYS

Įrašykite prekių pristatymo adresą ir kitus duomenis, jei prekes norite gauti paštu. Užsakymą gausite į artimiausią pašto skyrių savo mieste.

* UŽSAKYMO PATVIRTINIMAS

Peržiūrėkite ir patvirtinkite užsakymą. Jei pasirinkote už prekes atsiskaityti naudodamiesi elektroninės bankininkystės sistema, mūsų sistema nukreips Jus į pasirinkto banko puslapį, kuriame galėsite pervesti pinigus už užsakymą. Užsakymą apmokėsite per savo e-banko sistemą, tarpininkaujant www.mokejimai.lt.

* PARUOŠTA

Jei viską atlikote teisingai, užsakymas yra perduodamas ir per 10 darbo dienų el. paštu gausite laišką, patvirtinantį Jūsų užsakymą.

Užsakytas prekes šioje interneto parduotuvėje siunčiame į visus Lietuvos miestus per Lietuvos paštą . Gavus užsakymą , siuntinį išsiunčiame per 7-10 darbo dienų nuo sąskaitos apmokėjimo. Uniformas  gausite per 90 dienų nuo užsakymo termino pradžios.

Užsisakytas prekes galima atsiimti Lietuvos skautijos nacionalinėje būstinėje Kaune, iš anksto suderinus su kontaktiniais asmenimis:

Lietuvos skautijos nacionalinė būstinė: Trakų g. 18, Dominykas Masiulis Tel. nr.: 864125480.

Prekių grąžinimas

Nekokybiškos prekės keičiamos ar grąžinamos vadovaujantis ūkio ministro 2001 m. birželio 29 d. įsakymu Nr. 217 „Dėl Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo“ patvirtintomis Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis.

Jeigu Jums netiko įsigytų prekių modelis, spalva, dydis ar kita, jūs galite jas grąžinti per 7 (septynias) darbo dienas nuo prekių pristatymo pirkėjui (ar atsiėmimo) dienos.

a. Norėdami grąžinti/keisti prekes, rašykite el. paštu: dominykas.masiulis@skautai.lt

b. Norimas grąžinti/keisti prekes siųsti arba pristatyti adresu: Trakų g. 18, Kaunas. Į siuntinį su preke būtina įdėti laišką su asmeniniais rekvizitais, sąskaitos numeriu, pristatymo kvitu. Kokybiškų grąžinamų/ keičiamų prekių siuntimo išlaidas apmoka klientas.

Keičiamos arba grąžinamos prekės turi atitikti šiuos kriterijus: – Prekės nebuvo naudojamos (dėvimos, avimos ir pan.). – Prekės nebuvo sugadintos. – Kiekviena grąžinama prekė yra originalioje, tvarkingoje ir nepažeistoje pakuotėje. – Nuo prekių nebuvo nuimtos originalios etiketės (apsauginės plėvelės ir kt.). – Grąžinamos prekės yra pilnos komplektacijos ir išlaikė savo prekinę išvaizdą.

Toliau išvardytos kokybiškos prekės, kurios, remiantis Lietuvos Respublikos įstatymais, nekeičiamos ir negrąžinamos:

* spausdintos knygos, reprodukcijos ir kiti poligrafijos pramonės dirbiniai

* žaislai, žaidimai;

* pėdkelnės, kojinės, puskojinės ir kitos panašios prekės;

* parfumerijos, kosmetikos ir tualetiniai preparatai;

* fotografijos ir kinematografijos prekės;

* audiniai;

* kiliminės grindų dangos, išskyrus kilimus ir kilimėlius;

* megzti vyriški, berniukiški, moteriški arba mergaitiški apatiniai drabužiai;

* kūdikių drabužėliai;

* siūti vyriški, berniukiški, moteriški arba mergaitiški apatiniai marškiniai, naktiniai marškiniai, pižamos, liemenėlės, korsetai ir panašios prekės;

* perlai, brangakmeniai, taurieji metalai ir jų dirbiniai, išskyrus dirbtinę bižuteriją;

* televizijos vaizdo ir garso įrašymo bei atkūrimo aparatai;

* laikrodžiai;

* baldai, patalynės reikmenys, šviestuvai;

* optikos prekės.

Pinigų grąžinimo ir prekių keitimo procedūra

Jūsų gražinamos prekės yra pristatomos į pardavimo vietą, kur įvertinama, ar prekės buvo grąžintos laikantis aukščiau nurodytų sąlygų. Keitimo atveju dėl pakartotino prekių pristatymo arba atsiėmimo yra tariamasi individualiai el. paštu arba telefonu.

Prekių keitimo į kitą dydį, spalvą arba modelį (dėl kliento klaidos) atveju pakartotino pristatymo išlaidas dengia klientas. Jeigu keičiamų prekių kainos skiriasi, susidaręs skirtumas yra grąžinamas klientui arba turi būti primokėtas. Prekių grąžinimo atveju sumokėta suma už prekę/-es grąžinama ne vėliau kaip per 7 darbo dienas nuo susitarimo dėl pinigų grąžinimo. Pinigai grąžinami tik į tą sąskaitą iš kurios buvo apmokėtas užsakymas. Iškilus klausimams, maloniai prašome kreiptis telefonu: 867707880.

Jeigu gavote prekes kurių neužsisakėte, kuo skubiau susisiekite dominykas.masiulis@skautai.lt.