Skautai. Dievui, Tėvynei, Artimui! Skautybė pašto ženkluose

Knyga „Skautai. Dievui, Tėvynei, Artimui!“ iliustruota daugiau kaip 1200 skautų tematikos pašto ženklų ir vokų iš daugiau kaip 240 pasaulio šalių ar regionų. Knygoje daug dėmesio skiriama Lietuvos skautų istorijai, kurią iliustruoja ne tik oficialios Lietuvos pašto 1938 ir 2007 metais išleistos pašto ženklų serijos, bet ir neoficialūs karo pabėgėlių stovyklose ar išeivijoje išleisti pašto ženklai.
Knygoje skaitytojai ras daug įdomių faktų iš pasaulio skautybės istorijos, pavyzdžiui, kokie įžymūs pasaulio žmonės buvo skautais, ką iš skautų perėmė pionieriai, kokių naujovių skautų veiklai pasiūlydavo pasaulinės skautų stovyklos ir kt.
Knyga skiriama įvairaus amžiaus žmonėms, ne tik skautams. Dėl iliustracijų gausos pagrindines knygos mintis lengva suvokti ir pradinių klasių mokiniams. Esamiems skautams ji suteiks daug naudingų ir praktinių patarimų, o buvusiems – ji primins tą gyvenimo kelią, kuriuo eita su jaunatviška šypsena ir atvira pasauliui širdimi.

Produkto kodas: paštoženkl Kategorija: